GİZLİLİK ŞARTLARI

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

 
ESSTORIUM gizlilik politikası neleri kapsar ?
 
Herhangi bir sitede ESSTORIUM'un logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede de geçerli olduğu anlamına gelmemektedir. Adresi kontrol etmeniz ve gerçekten de ESSTORIUM'a ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Zira Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurunuz. 
 
ESSTORIUM size ait bilgileri (fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaRIUM'da bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz güvencemiz altındadır.
 
ESSTORIUM Üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi kesinlikle göremezler.
 
ESSTORIUM; satın aldığınız ürünlerin hasarsız, eksiksiz, doğru adrese ve zamanında fatura ile birlikte tesliminden sorumludur.
 
ESSTORIUM, yapılan her satış için fatura kesmektedir. 
 
ESSTORIUM hangi kişisel bilgilerinizi saklar?
Sitemize üye olurken girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz, sitemizin veritabanında saklanmaktadır.
 
Herhangi bir zamanda sitemizi ziyaret ettiğinizde web serverımız tarayıcınızın bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder. ESSTORIUM cookie bilgisi, sitemizin içinde yapmış olduğunuz ürün aramalarını saklar. Bu bilgiler sayesinde, sitemiz ileriki dönemlerde sizin ilgi ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilecektir. 
 
ESSTORIUM, üyelerin kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar: belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.
 
Kişisel Bilgilerin Güvenliği
ESSTORIUM vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda; ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafından firmaya verilir. Kart bilgileriniz sadece bankaya onay için gelir.
 
İçerik Kullanımı
ESSTORIUM'DA yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz, ESSTORIUM'un izni olmadan internet sitelerine link verilemez.
 
Copyright
Bu sitenin tüm yasal hakları ESSTORIUM'a aittir. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez , dahilen, fakat limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı ve ya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.
 
Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya , dagıtım, ve ya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, ESSTORIUM'un izni olmadan, buradaki herşeyi diğer serverlara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tahdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları , ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.
 

telefon      teslimat süreci    guvenlik    kargo
foot
ESSTORE © 2017