Eskişehirspor Forma Satışları

Eskişehirspor Forma Satışları için Kampanya Başlattı

Eskişehirspor kulübü maddi bir gelir sağlamak için 26 saatte 26 bin forma kampanyası başlattı. Sportoto 1.lig ekiplerinden olan Eskişehirspor maddi açıdan zor olan günlerini kampanya başlatarak geride bırakmak istiyor. Yönetim kulübün borçlarını azalması ümidiyle 100 TL forma yardımı adında dev bir kampanya başlattı. Kampanya 20.26 ile başlayacak ve toplam 26 saat sürecek. Bu kampanyaya ünlü isimler, Eskişehirspor taraftarları, eski yöneticiler, şehrin ileri gelen başkanları, futbolcular ve diğer takım taraftarı olmak üzere neredeyse Türkiye’de her kesimden destek geldi. Eskişehirspor için porsuk çayı üzerinde platform kuran yönetim, gelen telefon aramalarını, Eskişehirspor başkanı Osman taş, Emre Güral, futbolcular, sezgin coşkun ve Engin Öztürk telefonları cevaplayarak Eskişehirspor kulübüne gelen yardımları taraftarlara açıkladı.

eskisehir formasi

eskisehir formasi

Açıklamada bulunan Eskişehirspor kulüp başkanı Osman taş, öncelikle kulüp adına herkese teşekkür etti. Kampanya hakkında detaylı bir bilgi vermek isteyen kulüp başkanı Taş, yönetimi devraldığımızda kulübün eski borçları vardı ve bu borçlar bizi çok zorlamaya başladı. Biz borçlardan haberdardık fakat borçların kulübü bu kadar zorlayacağını tahmin etmiyorduk. Bu yüzden 100 TL adlı yardım kampanyasını yönetim kurulu kararı ile yapmaya başladık. Bizim buradaki amacımız Eskişehirspor, borçtan, dertten kurtulsun ve eski güçlü günlerine dönsün istiyoruz. Kampanya yalnız 1 defalık olacak ve sadece 26 saat sürecek. Bu zaman için her taraftardan 100 TL yardım bekliyoruz. Kimse bu kampanyayı farklı yerlere çekmesin tek amacımız Eskişehirspor kulübünü borçlarını bitirmek.

Kampanyada Kaç Adet Forma Satıldı?

Yönetim tarafından yapılan bir açıklamada 481 adet forma Esstoreden toplamda da 4548 adet forma satışı yapıldığı açıklandı. İlk günde 6.200 adet satış yaptıklarını ve kampanyaya toplamda 8 bin kişini destek verdiğini açıkladı. Satılan forma sayısı ise toplam olarak 15 bin olduğu açıklandı forma satışlarına en çok destek veren eski oyuncu Alper potuk oldu. 100 bin TL destek verdi. Best10 bahis sitesi ise 100 adet forma ile desteğini sürdürdü. Merak edenler için Best10 giriş adresini de yazalım http://www.aegeanrestaurants.com/ . Murat Sancar ise 1000 adet forma alarak kulübe destek oldu. Birçok ünlü isim kampanyaya destek verecek kulübün papa kazanmasını sağladı.